Pobeda Educons.ovog osmerca

El. pošta Štampa PDF

alt
Veslački klub „Danubius 1885″ po četvrti put je bio odličan domaćin i organizator Internacionalne regate univerzitetskih osmeraca. Nakon izuzetne trke ženskih osmeraca u kojoj je svoju dominaciju potvrdio osmerac Zagrebačkog sveučilišta, muški deo takmičenja obeležili su naši veslači – studenti Univerziteta Educons! Ubedljivo ispred svih posada Educons-a, u kome nastupa i student I godine našeg Fakulteta, Miloš Urukalo, ostavio je iza sebe pet posada. Drugo i treće mesto pripalo je studentima Beogradskog Univerziteta, Veslačkom klubu „Grafičar“ i Veslačkom klubu „Sava“. Bez medalja ovoga puta ostali su studenti Zagrebačkog, Novosadskog i Vukovarskog Univerziteta. Pehare i medalje najboljima uručio je član Gradskog sekretarijata za sport i omladinu – Predrag Svilar. Po veslačkoj tradiciji, nakon ceremonijalne dodele pehara i zajedničkog slikanja pobednici su mladu damu, kormilarku, ubacili u reku.

Poslednje ažurirano ( petak, 31 maj 2013 12:55 )

webservisi za studente

educons logo